0

Reklamacje i zwroty

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI

1 rok rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

ADRES DO REKLAMACJI

IZABELL Anna Leja
Siedlanowskiego 3
37-450 Stalowa Wola

DODATKOWE INFORMACJE

Prawo do reklamacji Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem pracownia@izabell.eu lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.
Procedurą reklamacyjną objęte są te produkty, które posiadają zauważalne wady niewynikające z użytkowania.  Reklamacją nie jest objęte  naturalne zużycie produktu lub uszkodzenia mechaniczne wynikające z nieprawidłowego użytkowania.
WAŻNE !!! – NIE odbieramy przesyłek z płatnością przy odbiorze. W maksymalnym terminie 7 dni zostaniesz  powiadomiony o decyzji w sprawie sposobu realizacji reklamacji. W  przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy i odesłany na nasz koszt.

ZWROTY

Adres do zwrotu
Izabell Anna Leja
Siedlanowskiego 3
37-450 Stalowa Wola

DODATKOWE INFORMACJE

Z zakupionego towaru możesz zrezygnować w ciągu 14 dni od  chwili odebrania przesyłki.
Aby zwrócić towar, dołącz do przesyłki  informację o odstąpieniu od umowy lub skorzystaj z gotowego formularza.  Aby przyśpieszyć procedurę zwrotu prosimy o dołączenie dowodu zakupu:  paragonu lub faktury. Odsyłając paczkę wybierz przesyłkę rejestrowaną.
Zwrot kosztów przekażemy niezwłocznie,  nie później niż w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania produktu i  oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Na wartość zwrotu składa się koszt  odsyłanego produktu. Odstępując od umowy, odsyłasz rzeczy  będące przedmiotem umowy, na własny koszt.

UWAGA !!!

Zwrotom nie podlegają przedmioty na których została wykonana  personalizacja tzn. haft lub nadruk na specjalne życzenie  klienta, o którym mówi przepis prawa:

Konsumentowi  zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do  odstąpienia od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz  nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub  służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (dotyczy w  szczególności personalizowanych produktów)