0

Namiot tipi dla dzieci

Naszą przygodę z projektowaniem i szyciem rozpoczęliśmy w 2005 roku. Jesteśmy kreatywną i prężnie rozwijającą się firmą.
Przez 10 lat zajmowaliśmy się tylko projektowaniem i szyciem ubranek na chrzest i na inne wyjątkowe okazje.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oprócz naszych sztandarowych produktów jak: ubranka do chrztu, komplet do chrztu czy sukieneczki do chrztu, rozpoczęliśmy produkcję całkiem innych produktów, ale nadal przeznaczonych dla dzieci. Proszę jednak pamiętać, że w każdej chwili mogą Państwo zamówić u nas ubranko do chrztu dla chłopców i ubranko do chrztu dla dziewczynek.
Producent namiotów Tipi i huśtawek dla dzieci Izabell zadba o wystrój pokoików Waszych pociech oraz ich bezpieczeństwo i komfort.
Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego doskonale rozumiemy, jak ważne jest, by produkty przeznaczone dla dzieci były najwyższej jakości i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa. Nie zapominamy, aby nasze produkty były estetyczne i piękne. Warto dodać, że systematycznie poszerzamy naszą ofertę najnowszymi produktami. Obecnie są to namioty wiszące typu baldachim, kosze na zabawki oraz maty do zabawy.
W naszą pracę wkładamy kawał serducha, pełne zaangażowanie oraz inwencję twórczą w każdy uszyty produkt, namiot tipi dla dzieci, poduszkę do karmienia czy huśtawkę dla dzieci. Tym samym przyczyniamy się do radości Państwa w tych wyjątkowych chwilach Waszego rodzinnego życia.

Zaprojektowane i wykonane przez nas namioty dla dzieci tipi, drewniane huśtawki czy ochraniacze do łóżeczek wyróżnia oryginalność i niepowtarzalność. Ciągle wprowadzamy nowe rozwiązania i technologie, dzięki czemu nasze produkty są najwyższej jakości. Wykonując cały nasz asortyment korzystamy tylko z najlepszych materiałów.
Projektujemy w taki sposób, aby produkty posiadały odważną i oryginalną kolorystykę oraz niepowtarzalny wzór z materiałów o najwyższej jakości, który zapewni poczucie komfortu maluszkom w ich pierwszych dniach życia. Staramy się spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających rodziców, aby ich dzieci czuły się wyjątkowo.
Współpracujemy z firmami z całej Polski. Nasze produkty eksportujemy do krajów całej Unii Europejskiej.
Zapraszamy do współpracy. Zależy nam na jak najlepszych relacjach z naszymi obecnymi jak i przyszłymi Klientami, dlatego staramy się być elastyczni proponując dogodne warunki współpracy.
Jesteśmy dumni z tego, że mamy tak wielu zadowolonych Klientów. Zarówno tych malutkich jak i tych większych - rodziców. Cieszy nas to, że w tak wyjątkowych chwilach jakimi są narodziny dziecka wybierają Państwo naszą firmę i nasze produkty za co bardzo dziękujemy.

Z wyrazami szacunku Anna Leja i pracownicy.